Водний похід по річці Інгул

14.06.2021

Відбувся водний похід  І категорії складності  вихованців туристських гуртків області по р. Інгул в межах Кіровоградської та Миколаївської області за маршрутом м. Кропивницький – с. Тарасівка – с. Лозуватка – с. Седнівка – с. Завтурове – с. Софіївка…. Очолюють групу Ігор Сільченко, завідуючий туристсько-спортивного відділу комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді»; методист центру Данило Назаренко та вчитель географії та біології комунального закладу «Великосеверинівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів, Позашкільний центр» Віталій Дубовий. До складу групи ввійшли вихованці туристських гуртків, що діють на базі комунального закладу «Великосеверинівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів, Позашкільний центр»  та комунального закладу «Навчально-виховний комплекс «Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 26 – дошкільний навчальний заклад – дитячий юнацький центр «Зорецвіт», комунального закладу «Ліцей «Сокіл» м. Кропивницького.

Джерело:https://www.facebook.com/touristkir