Волейбольний турнір з нагоди Дня Збройних Сил України

05.12.2022

Напередодні Дня Збройних Сил України за ініціативи Молодіжної ради “Мрій-дій!” та підтримки відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Великосеверинівської сільської ради на базі Оситнязького спортивного залу відбувся турнір з волейболу, у якому взяли участь чотири команди.
З вітальним словом до всіх присутніх звернувся голова громади Сергій Левченко, який надихнув учасників на боротьбу і побажав успіху командам.
Кожна гра була цікавою та захоплюючою, команди запекло змагалися за титул найкращої.
У підсумку першу сходинку посіли волейболісти м. Кропивницького , друге місце – команда с.Велика Северинка, бронзову нагороду виборола команда с.Созонівка.
Усією громадою вітаємо переможців змагань та бажаємо всім юним волейболістам продуктивних тренувань, нових перемог і сильного командного духу!
Під час турніру, Центром позашкільної освіти Великосеверинівської сільської ради було організовано ярмарок-продаж унікальних речей, виготовлених вихованцями Центру. Кошти, отримані від продажу, будуть перераховані на потреби ЗСУ.
Вікторія Матвєєнко