Волейбольний турнір на підтримку ЗСУ

16.02.2023

На підтримку ЗСУ та за сприяння і підтримки ВОМСКТ та депутата Великосеверинівської сільської ради Сергія Салова сьогодні на базі Созонівського ліцею пройшли змагання з волейболу серед учнів закладів освіти громади у двох вікових категоріях.
Всі учасники змагань показали свою майстерність, наполегливість, впевненість у своїх силах та волю до перемоги! І кожна гра була цікавою і захоплюючою!
А за результатами змагань серед учнів 2005 року народження
перемогла команда Великосеверинівського ліцею, команда Созонівського ліцею посіла друге місце. Серед учнів 2007 року народження переможцем стала команда Оситнязької філіі, на другому місці – команда Високобайрацької гімназії.
Тож Вітаємо переможців та учасників! Бажаємо подальших успіхів, вдалих починань та стартів! Дякуємо тренерам-викладачам за великий внесок у розвиток спортивного майбутнього нашої громади та вклад в наших дітей!
Віримо в ЗСУ! Віримо в ПЕРЕМОГУ!
За матеріалами сторінки Фейсбук Вікторії Матвєєнко