Всесвітня акція “16 днів проти насильства”

06.11.2020

У період з 25 ластопада по 10 грудня під  патронатам Віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції в Україні проводитиметься щорічна Всесвітня акція “16 днів проти насильства”, яка з 1991 року офіційно підтримується міжнародною спільнотою. Метою цієї кампанії е привернення уваги громадськості до проблем тендерно зумовленого насильства. У рамках цієї міжнародної акції, протягом зазначеного вище терміну, Будинок Уряду України буде підсвічено помаранчевим кольором у темну пору доби.
З метою формування нетерпимого ставлення громадян до будь- яких форм насильства за ознакою статі та задля підвищення обізнаності українців з питань протидії домашньому насильству  запрошують  долучитися до цієї кампанії шляхом встановлення помаранчевого підсвітлення на будівлях облдержадміністрацій,  інших адміністративних установ та будівель різної форми власності.