Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?»

05.06.2023

Куди звертатися за допомогою: лінії підтримки в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?»
Після початку повномасштабного вторгнення психологічний стан населення України різко погіршився:
90%+ українців мають мінімум один симптом тривожного розладу;
40-50% потребують психологічної підтримки;
66% не знають, куди звернутися по допомогу.
Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?», ініційована першою леді Олена Зеленська, покликана це змінити.
У межах програми створили спеціальну платформу. Там можна знайти контакти профільних установ, корисні посилання, поради, техніки та методики, які допоможуть піклуватися про своє ментальне здоров’я.
Також діють гарячі лінії, де можна швидко отримати допомогу спеціалістів у найважчі моменти. Шукайте номери на зображенні
Супровід розробки та впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я Ти як? за ініціативою Олени Зеленської забезпечує Координаційний центр з психічного здоров’я при Кабінеті Міністрів України за експертного партнерства та підтримки ВООЗ. Майданчиком для ухвалення рішень є Міжвідомча координаційна рада Кабінету Міністрів України.

Міністерство цифрової трансформації України