Вступні випробування на бакалаврські програми у 2024 році

26.03.2024

Сьогодні під час пресзаходу було представлено модель вступної кампанії на бакалаврські програми у 2024 році.

Цей рік буде вже третім роком, коли Україна через повномасштабне вторгнення росії не зможе провести повноцінне зовнішнє незалежне оцінювання для вступу на бакалаврські програми. З огляду на це до відповідних законодавчих актів буде внесено зміни, а також видано спеціальний Закон України, який визначить порядок проведення оцінювання вступників. Як зазначив Сергій Бабак, голова Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, зараз відповідний законопроєкт уже перебуває на етапі реєстрації у Верховній Раді.

Вступні випробування на бакалаврські програми до закладів вищої освіти України буде проведено у форматі національного мультипредметного тесту  (НМТ) на комп’ютерній основі. В умовах війни НМТ — це найбільш оптимальний варіант проведення вступних іспитів задля забезпечення рівних умов для всіх вступників, незалежно від місця їхнього перебування. Докладніше за посиланням