Ви потребуєте покращення житлових умов? Ми допоможемо вам!

22.03.2018

Державні пільгові кредити надаються під 3 % річних всім бажаючим строком до 30 років  на наступні види кредитування:

Будівництво – до 300 тис. грн.

Придбання  житла – до 200 тис. грн.

Реконструкція – до 150 тис. грн.

Утеплення зовнішніх фасадів, перекриття даху – до 100 тис.грн.

Альтернативне опалення,  підключення газо -, водо -, електромереж – до 50 тис. грн.

Головними умовами для отримання кредиту є:

1. працевлаштування в селах, селищах, селищах міського типу та в містах районного значення;
  2. проживання в сільській місцевості (або, які мають намір проживати в сільській місцевості).

Працевлаштування в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах та організаціях сільського господарства, в особистих селянських господарствах, інших господарських формуваннях, що функціонують у сільській місцевості, соціальній сфері села, а також на підприємствах, в установах та організаціях переробних і обслуговуючих галузей агропромислового комплексу, навчальних закладах, закладах культури та охорони здоров’я, також фізичні особи підприємці, розташованих у межах району, а також особи, на яких поширюється дія пунктів 19 і 20 частини першої статті 6 та абзацу четвертого пункту 1 статті 10 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, та громадяни України, які перебувають на обліку внутрішньо переміщених осіб.

Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» був створений  у 1998 році  Кіровоградською обласною державною адміністрацією для поліпшення житлових умов  населення в сільській місцевості.

Більш детальну інформацію Ви зможете знайти на сайті або зателефонувавши до нас.

http://v-dim.in.ua; тел..: (0522) 24-46-93; 098-377-97-01.

м. Кропивницький, вул. Шевченка, 38 оф.25