Виїзний прийом громадян на території села Созонівка

левченко

Задля забезпечення прав громадян щодо належного розгляду їх звернень, сприяння у вирішенні проблемних питань, з якими звертаються жителі громади до органів місцевого самоврядування, сьогодні, 26 березня, сільський голова Сергій Левченко провів виїзний прийом громадян на території села Созонівка. Обговорювалися наболілі питання, котрі хвилюють мешканців села. Спілкуючись з місцевими жителями, сільський голова надав громадськості відповідні роз’яснення та намітив шляхи вирішення проблемних питань спільно з сільською радою. Під час зустрічі окремі роз’яснення надав дільничний офіцер поліції Тимур Сатибаєв. Також в ході візиту Сергій Левченко обговорив низку робочих питань зі старостою села Віктором Колінько.