Виїзний прийом кар’єрного радника Кропивницької філії Кіровоградського обласного центру зайнятості

01.10.2024

До уваги роботодавців та жителів громади!
Проводитиметься прийом кар’єрного радника Кропивницької філії Кіровоградського обласного центру зайнятості
04 жовтня 2024 року (п’ятниця) з 10.00 до 12.00 год. у приміщені ЦНАП проводитиметься прийом громадян кар’єрним радником Кропивницької філії Кіровоградського обласного центру зайнятості.
Державна служба зайнятості надає сучасний комплекс соціальних послуг, проводить інформаційно-роз’яснювальну роботу з питань надання послуг внутрішньо переміщеним особам та сприяє їх зайнятості, створює нові робочі місця для працевлаштування ВПО, УБД, осіб з інвалідністю, сприяє розвитку мікро- та малого бізнесу.
За детальною консультацією запрошуємо на прийом за адресою с. Велика Северинка, вул. Миру,1, кабінет №1, 1 поверх
Юлія Башакова, адміністратор ЦНАП