Виїзний семінар у Великосеверинівській сільській раді

01.11.2017

В рамках реалізації U-LEAD з Європою «Програма для України – розширення прав та можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку» та за підтримки шведсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» Кіровоградський відокремлений підрозділ Установи  «Центр розвитку місцевого самоврядування» проводить в актовій залі Великосеверинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів виїзний  семінар «Управління проектним циклом. Оцінка і моніторинг проектів Державного фонду регіонального розвитку». В ході семінару планується розглянути питання  щодо проектів місцевого розвитку, правильного вибору ідеї проекту, забезпечення міжнародної технічної допомоги, моніторинг та критерії оцінювання проектів тощо. До участі в семінарі запрошуються керівництво та працівники сільської ради, депутати сільської ради,  керівники закладів освіти та культури, бібліотек та всіх зацікавлених сторін.  Семінар відбудеться 03  листопада о 10.00. Початок реєстрації учасників семінару о 9.30.