Як додати свідоцтво про народження дитини у додаток Дія

31.08.2021

А ви знаєте, що у ситуаціях, які передбачають використання свідоцтва про народження дитини  та для ідентифікації її особи, вам зовсім не обов’язково пред’являти саме оригінал цього документа.  Цілком достатньо додати свідоцтво у додаток Дія та пред’явити  цифрову версію цього документа.
 Цифрове свідоцтво можна використовувати у подорожах Україною, а також при отриманні банківських, медичних та освітніх послуг.
Як отримати цифрове свідоцтво про народження дитини?
– Встановіть або оновіть мобільний застосунок Дія.
– Оберіть “Додати свідоцтво про народження дитини” та введіть серію і номер документа.
– Свідоцтво про народження має з’явитись у застосунку.
 Важливо: цифровий документ має таку ж юридичну силу, як і його паперовий аналог. Якщо у вас не приймають свідоцтво у застосунку, зверніться до служби підтримки Дія.
У деяких випадках свідоцтво про народження може  не підвантажитись:
– ви вносите свідоцтво про народження не своєї дитини;
– додаєте дані зі свого свідоцтва про народження;
– ви усиновили дитину чи є її опікуном;
– батьки позбавлені батьківських прав;
– помилилися, коли вводили серію та його номер до застосунку. Перевірте, будь ласка, уважно та спробуйте ще раз ввести українською.
– можливо, було велике навантаження на реєстр, коли вводили серію та його номер в застосунок. Рекомендуємо спробувати ще раз пізніше
Ваші ПІБ, податковий номер та/або дата народження не співпадають у банку, в Дії та у реєстрі. Перевірте їх у банку, через який авторизуєтесь, або, якщо є можливість, спробуйте авторизуватися через інший банк.
Джерело: Фейсбук Міністерство юстиції України