Як на Кіровоградщині відзначатимуть 30-річчя Незалежності

12.08.2021

24 серпня – День незалежності України. Це свято віддзеркалює одвічне прагнення українського народу до єдності, суверенності та самостійності. Щороку святкування річниці народження нашої держави дивує громадян та гостей країни цікавими нововведеннями. Про те, як  відзначатимуть 30-річчя Незалежності у   Кропивницькому   йдеться  на Суспільному.

21 серпня о 17:00 на сцені Дендропарку відбудеться творчий проєкт ”Марафон дитячих мрій”. Учасники проєкту – колективи й виконавці різних жанрів і напрямів з усієї області.

День Державного Прапора (23 серпня – ред.) відзначать ходою від площі Соборна до меморіального комплексу ”Фортечні вали”. Початок ходи – о 8:00.
9:00 – підняття Державного Прапора на ”Фортечних валах”, після чого розпочнуть велопробіг у вишиванках.

24 серпня, День Незалежності
В основі святкової концепції – ретроспектива років незалежності, починаючи з 1991 року. Свято пройде під девізом ”Ти у мене одна”, що символізує любов багатьох поколінь до своєї Батьківщини і прагнення до її незалежності.

Святкування Дня Незалежності України розпочнуть о 8:30 з покладання квітів біля пам’ятників Тарасу Шевченку та Володимиру Винниченку.

Відзначення річниці біля будівлі міської ради розпочнуть о 9:00.

10:30 – масове онлайн-виконання державного гімну України біля театру імені Кропивницького.

У центральній частині міста (на вулиці Дворцова до парку Ковалівський – ред.) розгорнуть локації арт-проєкту ”Україна 30. Місто і час”.

У Ковалівському парку буде відбудеться виставка-хроніка розвитку провідних підприємств міста ”Зроблено в центрі України”.

Вздовж вулиці Велика Перспективна розмістять виставку автомобільної техніки ”Колесо історії”.

По обіді на площі Героїв Майдану, в рамках пісенно-танцювального марафону, пролунають ”30 пісень Української Незалежності”.

Ввечері відбудеться фестиваль ”Рок на Інгулі”.