Обираємо терапевта, педіатра, сімейного лікаря з 1 квітня: Інструкція

16.03.2018

З 1 квітня в Україні повинна початись національна кампанія з вибору лікаря. З цього дня українці повинні самі обрати собі терапевтів, педіатрів чи сімейних лікарів.

Про це йдеться на офіційному веб-сайті  www.112.ua.

З 1 квітня в Україні повинна початись національна кампанія з вибору лікаря. З цього дня українці самі зможуть собі обрати терапевтів, педіатрів чи сімейних лікарів, заклади яких підключились до електронної системи охорони здоров’я.

Інструкцію для підписання декларації з лікарем наводить Міністерство охорони здоров’я

  • Зверніться з документами у бажаний медзаклад. Зверніться у медзаклад, де працює терапевт, педіатр чи сімейний лікар, з яким ви хочете підписати декларацію.

З собою потрібно мати паспорт, податковий номер і мобільний телефон. Якщо ви підписуєте декларацію з педіатром чи сімейним лікарем для дитини, то візьміть також свідоцтво про народження дитини.

  • Реєстрування даних та контактів. Ваші дані та контактний телефон внесуть у систему “Електронне здоров‘я”. Це зробить уповноважена особа закладу ПМД: в різних медзакладах це може бути або реєстратор, або медсестра, або лікар тощо.
  • Друк декларації перший раз. Уповноважена особа медзакладу роздруковує із системи “Електронне здоров‘я” примірник декларації для перевірки.
  • Друк декларації без помилок. Якщо все правильно, уповноважена особа медзакладу роздруковує із системи “Електронне здоров‘я” ще один примірник декларації.
  • Пацієнт підписує 2 примірники декларації
  • Електронний підпис

Уповноважена особа медзакладу накладає електронний цифровий підпис на декларацію та надсилає її в систему “Електронне здоров‘я”.

Більш докладніше читайте на сторінці “Охорона здоров`я” офіційного веб-сайту Великосеверинівської сільської ради.

Джерело:https://ua.112.ua