Як отримати допомогу у зв’язку з втратою доходу в період карантину?

11.12.2020

10 грудня набули чинності закони щодо підтримки громадян і бізнесу в період дії карантинних заходів для запобігання поширенню в Україні COVID-19. Детальніше тут.

В Мінсоцполітики повідомили, що Уряд затвердив порядок надання допомоги особам, які можуть втратити доходи у період карантину.

Хто може отримати одноразову матеріальну допомогу?

– наймані працівники, які займані на підприємствах, робота яких обмежується в карантин;

– ФОП, робота яких обмежується в карантин.

Що потрібно зробити застрахованим особам для отримання допомоги?

– мати відкритий банківський рахунок в банку за стандартом IBAN;

– підключитися до порталу “Дія”;

– подати через портал “Дія” заяву до 21 грудня 2020 року включно.

Зазначається, що головним критерієм при заповненні заяви є вказання вірного КВЕД підприємства, який зазначений першим у відомостях з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, ФОП та громадських формувань.

Важливо: застраховані особи – це ті особи, за яких або які сплачували ЄСВ у третьому кварталі цього року і середньомісячний заробіток яких не перевищував 30 тис. грн.

Зазнчається, що таку виплату проведе Пенсійний фонд через АТ “Ощадбанк” орієнтовно 24 грудня 2020.

Про те, хто не зможе отримати таку допомогу читайте тут.

Джерело:https://jurliga.ligazakon.net/