Як отримати статус безробітного

02.11.2023

 Маєте намір шукати роботу зі службою зайнятості? Реєструйтеся та подавайте заяву на отримання статусу безробітного в режимі онлайн.
 Для отримання статусу безробітного є два шляхи, зокрема, через вебресурс Кіровоградського обласного центру зайнятості або Єдиний державний вебпортал електронних послуг «Портал Дія».
 Як зареєструватися за допомогою вебресурсу служби зайнятості? Зайдіть на сайт обласного центру зайнятості та зробіть декілька кроків:
1. У рубриці «Г͟р͟о͟м͟а͟д͟я͟н͟а͟м͟» оберіть підрубрику «Е͟л͟е͟к͟т͟р͟о͟н͟н͟и͟й͟ ͟к͟а͟б͟і͟н͟е͟т͟ ͟ш͟у͟к͟а͟ч͟а͟ ͟р͟о͟б͟о͟т͟и͟» або ж на головній сторінці сайту натисніть кнопку «П͟е͟р͟с͟о͟н͟а͟л͟ь͟н͟и͟й͟ ͟к͟а͟б͟і͟н͟е͟т͟».
2. Зареєструйтеся або авторизуйтеся. Для цього вам необхідно мати кваліфікований електронний підпис. Із запропонованого переліку послуг оберіть «З͟а͟я͟в͟а͟ ͟н͟а͟ ͟с͟т͟а͟т͟у͟с͟ ͟б͟е͟з͟р͟о͟б͟і͟т͟н͟о͟г͟о͟». Перевірте особисті дані.
3. Заповніть особисті дані. Оберіть зручний для відвідування центр зайнятості. Додайте скановані документи (за наявності) або їх фотозображення.
4. Отримайте результат розгляду вашої заяви на електронну адресу, яку ви зазначали під час реєстрації, SMS-повідомлення або очікуйте телефонний дзвінок від фахівця служби зайнятості.
 Зробіть ці прості кроки та сплануйте з кар’єрним радником індивідуальний план дій з пошуку роботи.
 Є бажання зареєструватися та отримати статус безробітного через Єдиний державний вебпортал електронних послуг «Портал Дія»? Переходьте за посиланням  https://is.gd/jcMWZF
 Самостійно ознайомитися з актуальними в регіоні та за його межами вакансіями вам допоможуть:
 Єдиний портал вакансій  https://jobportal.dcz.gov.ua/
 телеграм-канали ДЦЗ «Робота зараз: Державна служба зайнятості»  http://surl.li/eoawb та «Робота на Кіровоградщині. Служба зайнятості інформує»  https://t.me/job_kid_dcz
 Для того, аби переглянути актуальні вакансії, що внесені до єдиної інформаційно-аналітичної системи Державної служби зайнятості, необхідно зайти на вебсайт обласного центру зайнятості та натиснути розділ «Шукаю роботу».
За інформацією обласного центру зайнятості