Як правильно підключити генератор та безпечно ним користуватися

22.11.2023

Уже другий рік поспіль Україна розпочинає осінньо-зимовий під загрозою масованих атак на енергетичну інфраструктуру з боку країни-агресора.

Враховуючи досвід попередньої зими, до можливих відключень електроенергії готуються не лише енергетики, а й споживачі. Зокрема, встановлюють електростанції (генератори) у своїх домівках.

З метою запобігання надзвичайних ситуацій Держенергонагляд підготував рекомендації споживачам щодо правильного користування побутовими електростанціями. У яких нагадав обов’язкові вимоги встановлення електрогенератора, а також надав поради безпечного підключення до внутрішніх мереж приватних домоволодінь. З рекомендаціями можна ознайомитись за посиланням http://surl.li/nivcf

Зі свого боку, фахівці Держенергонагляду зазначають, що підключення електростанції – відповідальний процес. Адже неправильно виконаний електромонтаж не тільки може вивести з ладу обладнання або домашню електропроводку, а й створити загрозу власній безпеці, оточуючих людей та домашніх тварин. Відтак наполегливо рекомендують довірити спеціалістам приєднання електростанції до мереж будівлі.

Дотримуйтеся правил електробезпеки, бережіть себе та своїх близьких!

За інформацією Державної інспекції енергетичного нагляду Укрaїни