Як у громаді планують відзначити День пам’яті та примирення і 76-у річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

06.05.2021

План заходів Біляївської міської ради на 01-15 травня 2019 року –  Біляївська міська радаПроходять роки… І все далі від нас незабутня весна 1945-го. Саме з тієї весни 9 травня є для нас найсвітлішою і найдорожчою датою, в якій воєдино злилися почуття неймовірної гіркоти і болю, а також безмежної радості і гордості за свій великий народ. Ми низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто, нехтуючи смерть, зупинив фашистську навалу ціною власного життя, складаємо глибоку шану всім, хто виборював перемогу в жорстоких боях і самовіддано трудився в тилу. Але скільки б часу не пройшло, ми завжди будемо поділяти думку, втілену у словах: «Ніхто не забутий, ніщо не забуте!». З нагоди відзначення 76 –ї річниці перемоги над нацизмом 08 травня в населених пунктах Великосеверинівської громади з дотримання карантинних правил та протиепідемічних заходів пройдуть пам’ятні акції вшанування пам’яті загиблих під час 1939-1945 років та покладання квітів:
10.00 – Велика Северинка
09.00 – Високі Байраки
11.00 – Лозуватка
08.00 – Оситняжка (вул.Пушкінська)
09.00 – Оситняжка (вул.Центральна)
09.00 – Підгайці
10.00 – Созонівка