Як успішно управляти місцевим розвитком

20180621 102601

Ось  і завершився  перший день  візиту наших  колег  з  Польщі в  рамках  проекту «Нові об’єднані громади – як  успішно  управляти  місцевим  розвитком». Як  повідомлялося  раніше  сьогодні  до Великосеверинівської  сільської  ради завітали Голова  Правління Фундації Менеджерських Ініціатив, радник мера Любліна з  питань міжнародної  співпраці  та  суспільної партиципації – Павел Прокоп , керуючий справами гміни Госьцєрадув Люблінського  воєводства – Ярослав Черв та консультант Фундації Менеджерських Ініціатив, перекладач Богдан  Юрчук.

Спочатку  гості  завітали  до  сільської  ради, а потім  проводили  тренінги з  керівництвом  та  спеціалістами Великосеверинівської  сільської  ради. Метою  тренінгу було    обговорення таких  питань як:

-повноваження , основні завдання та  функції  гмін (громад);

– формування та реалізація бюджету;

– освіта та дошкільне виховання;

– комунальне господарство  та  ремонт  доріг.

Тренінг  проходив  в  форматі діалогу  та  дискусії.