Які послуги можуть одержати люди, які звернуться до бюро правничої допомоги

29.02.2024

 Насамперед проконсультуватися з юристом з конкретного правового питання або ж отримати розʼяснення законодавства чи фахову пораду щодо певних документів, які надали юристу на розгляд.  Отримати допомогу в написанні скарг, заяв або інших непроцесуальних документів.
Також за умови приналежності клієнта до визначених законодавством категорій осіб — і вторинну правничу допомогу, тобто поміч у складенні процесуальних документів та представництво інтересів клієнта в суді.
Система БПД працює, щоб кожен, хто потребує правничої допомоги, міг безперешкодно її отримати. А завдяки розгалуженій мережі бюро правничої допомоги в Україні правничі послуги доступні навіть для мешканців невеликих міст та селищ.
 Водночас у населених пунктах, де немає бюро правничої допомоги, юристи організовують консультаційні пункти доступу до БПД.
Якщо ж людина за станом здоров’я або через життєві обставини не може звернутися до бюро чи консультпункту — фахівці бюро нададуть їй адресну правничу допомогу за місцем перебування.
 Адресу найближчого бюро правничої допомоги можна дізнатися за посиланням: https://bit.ly/bpd_buro
Якщо з різних причин ви зараз не можете звернутися до бюро правничої допомоги, нагадаємо про інші сервіси системи БПД, за допомогою яких можна отримати допомогу юристів:
– Щоб отримати усну консультацію телефонуйте до контакт-центру системи БПД за номером: 0 800 213 103. Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні. Контактний центр працює в будні з 8:00 до 18:00
– Номер для дзвінків з-за кордону +38 044 363 10 41 (вартість дзвінка з-за кордону за тарифами вашого оператора зв’язку)
– Якщо вам зручно отримати правничу допомогу письмово, напишіть приватне повідомлення на сторінці Безоплатна правнича допомога
 https://legalaid.gov.ua/telegram_call/ (безкоштовні дзвінки з мобільного застосунку Telegram)
Міністерство юстиції України