Які виплати можуть отримати військовослужбовці за поранення

13.12.2023

Українські військовослужбовці, які отримали поранення внаслідок воєнних дій на території країни, можуть отримати грошову виплату від держави. Розмір виплат залежить від ступеня тяжкості поранення. Про це повідомляє 24 канал

Хто може отримати виплату

Зокрема, якщо поранення було отримане безпосередньо під час виконання бойового завдання, то військовослужбовець може розраховувати на декілька видів виплат. Це може бути грошове забезпечення військовослужбовця, виплата так званих бойових, тобто додаткової винагороди в сумі 100 тисяч гривень або ж одноразова грошова допомога, згідно зі ст. 16 Закону України “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та їхніх сімей”. За словами адвоката і юриста Ario Law Firm Антона Діденка, виплата “бойових” здійснюється за період перебування на стаціонарному лікуванні в закладах охорони здоров’я.