Ювілейний День села: Великій Северинці – 250!

01.08.2019

І хлібом, і цвітом, і прадідом-дідом гріє душу село, моє рідне село!

Без названия

4 серпня 2019 року виповнюється 250 років від першої писемної згадки про село Велика Северинка Великосеверинівської об`єднаної територіальної громади. Запрошуємо жителів, уродженців села Великої Северинки, жителів та гостей громади на святкування ювілейної річниці заснування села Велика Северинка, яка відбудеться у неділю, 04 серпня,  на прибудинковій території Великосеверинівської школи.

Святкова програма включає в себе велике різноманіття розваг:

10.00 – товаристська зустріч з футболу між командами ветеранів села та збірної району

12.00 – спортивні змагання серед найсильніших  спортсменів Великосеверинівської, Катеринівської, Первозванівської та  Соколівської ОТГ

14.00 – дитячі розваги

16.00 – концертна програма аматорських колективів

17.00 –  урочистості та святковий концерт колективів Кіровоградської обласної філармонії

19.30 – молодіжна концертна програма (виступи сучасних гуртів та солістів)

21.00 – святкова дискотека

А ще на вас чекають фотовиставка «Історія Великої Северинки в світлинах» , етновиставка ,  виїзна торгівля, частування та гарний настрій! Відсвяткуємо разом!

Виконавчий комітет сільської ради