З 13 серпня розпочнеться прйом документів до ВНЗ

12.08.2020

Вступна кампанія до закладів вищої освіти цьогоріч стартувала з затримкою. Серед причин відтермінування – дія карантинних обмежень.  Про це йдеться на сайті обласної держадміністрації. Як повідомив очільник управління освіти й науки ОДА Володимир Таборанський наразі в області триває вступна кампанія за освітнім рівнем «бакалавр». Черговий етап – прийом заяв від абітурієнтів із 13 по 22 серпня в електронній формі.  Під час подання електронної заяви вступник має зазначити таку інформацію:

• адресу електронної пошти;

• номер, пін-код та рік отримання сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання (у випадку наявності сертифікатів ЗНО різних років вказується будь-який з дозволених умовами прийому до закладів вищої освіти);

• серію та номер документа про повну загальну середню освіту;

• середній бал додатка до документа про повну загальну середню освіту, обчислений за 12-бальною шкалою;

• номери телефонів (домашній та/або мобільний) для можливості оперативного зв’язку.

У цьому ж електронному кабінеті абітурієнт обирає заклад і спеціальність, а також визначає пріоритетність заяв.

Що далі. До 12:00 27 серпня будуть сформовані рейтингові списки. До 18:00 31 серпня абітурієнти мають подати оригінали документів для зарахування на бюджетну форму навчання. До 5 вересня виші мають провести зарахування вступників.

«В умовах адаптивного карантину працюють приймальні комісії, які в індивідуальному порядку в разі потреби консультують вступників. Також звернутись за допомогою абітурієнти можуть і до шкіл», – зазначив Володимир Таборанський.

Довідково: вступна кампанія триває в 31 закладі освіти регіону. Йдеться про 16 коледжів, 7 вишів і 8 структурних підрозділів університетів України, розташованих на Кіровоградщині.

Джерело:http://www.kr-admin.gov.ua/