З днем народження, Сергію Володимировичу!

19.07.2019

левченко

Сьогодні, 19 липня,  відзначає свій День народження голова Великосеверинівської сільської ради Сергій Володимирович Левченко

Шановний Сергію Володимировичу!

Прийміть від нас щирі вітання і найкращі побажання міцного здоров’я на довгі роки, творчої наснаги і натхнення у відповідальній роботі, великого людського щастя, родинного тепла, добробуту,  благополуччя та щасливого довголіття. Хай Ваша життєва дорога розцвітає вагомими успіхами, повагою людей, щирою прихильністю та радісним настроєм! Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки та  приємні події, а віра у власні сили хай стане запорукою  нових звершень і висот! А ще бажаємо  Вам в роботі стабільності та процвітання, в колі друзів – підтримки та розуміння, в сім’ї – любові та поваги. Нехай здійсняться усі  Ваші заповітні мрії, а оптимізм, удача, стійкість духу ніколи не покидають Вас в нелегкому повсякденному житті. Нехай  професійний досвід буде надійним поводирем у  справах розбудови нашої громади, а будь-які повороти життя завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив!

З повагою, колектив Великосеверинівської сільської ради, депутатський корпус