З людьми і заради людей

01.03.2023

Турбота про старше покоління, молодь та дітей, підтримка соціально незахищених жителів – основні пріоритети роботи сільської ради. Задля виведення соціальних послуг на більш якісний рівень за ініціативи сільського голови Сергія Левченка та підтримки депутатського корпусу у листопаді 2021 року в громаді був створений Комунальний заклад «Центр надання соціальних послуг населенню Великосеверинівської сільської ради» – заклад соціального захисту населення, що здійснює соціальну роботу та надає соціальні послуги. Очолює заклад директор Олена Яременко. У складі центру утворені відділення соціальної роботи та соціальної допомоги вдома, які працюють з людьми і заради людей. Інформування та консультування, соціальна профілактика, соціальний супровід сімей та осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах, сімей, у яких виховуються діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, догляд вдома, фізичний супровід осіб з інвалідністю – далеко не повний перелік послуг, які надає центр відповідно до рішення сільської ради.
Так, упродовж минулого року соціальною послугою «догляд вдома» було охоплено 61 жителя громади, які отримали майже сімнадцять тисяч безоплатних послуг та близько двох тисяч послуг з установленням диференційованої оплати. Варто зазначити, що зміст та обсяг соціальної послуги догляду вдома для кожного отримувача визначаються індивідуально. Переважно це допомога у веденні домашнього господарства, оформленні документів, внесення платежів тощо. Також 14 сімей, які потрапили у складні життєві обставини і не могли самостійно їх подолати, внутрішньо переміщеним особам було надано 284 послуги інформування. Зазначимо, що послуги у відділенні соціальної роботи надаються безкоштовно.
Робота триває… Вже у поточному році 53 особи отримали майже 4000 послуг «догляд вдома», ведеться робота щодо виявлення вразливих верств населення, що мають ризик потрапити у складні життєві обставини.
Для отримання більш детальної інформації про порядок і умови надання соціальних послуг звертайтеся за адресою:
с. Созонівка, вул. Паркова,5