З Новим роком та Різдвом Христовим!

Шановні  жителі  Великосеверинівської сільської

об’єднаної територіальної  громади!

Ось і завершується 2017 рік. Ми знову перегортаємо  ще одну сторінку нашого життя, нашої історії. Рік, що  минає, збагатив нас  певним  досвідом, згуртував, а головне – дав поштовх у майбутнє. Дозвольте мені особисто та від імені депутатів та виконавчого  комітету Великосеверинівської сільської ради привітати вас з наступаючим Новим роком та світлим святом Різдва Христового!

Хай рік прийдешній додасть усім нам нових сил, принесе нові сподівання та втілення мрій.  Хай множаться сімейним щастям, щирою любов’ю, гараздами та  достатком ваші оселі.

Нехай чарівність новорічної ночі, тайна коляди та божественні миттєвості Різдва дарують вам життєву силу і натхнення на добрі справи, здійснення усіх задумів та сподівань, професійних досягнень та творчих  здобутків.

Вірю, що 2018 рік стане роком стабілізації суспільно-політичного життя, економічного та соціально-культурного розвитку нашої  громади.

Тож нехай у ці святкові дні Різдвяна зоря об’єднає усіх нас вірою в самих себе і в Україну, спільною справою, вагомими досягненнями, благословляючи наші помисли і діла, зміцнюючи нашу мудрість, силу і віру.

Веселих свят! Щастя, тепла, любові, сімейного затишку, успіхів та натхнення.

З  повагою , сільський  голова, депутати

та виконавчий  комітет сільської  ради