З СІЛЬСЬКИМИ ГОЛОВАМИ ОТГ ОБГОВОРЮВАЛИСЯ ПИТАННЯ ПОДАЛЬШОЇ СПІВПРАЦІ

24.01.2018

23 січня Великосеверинівський сільський голова був присутній на  нараді яку проводила голова  Кіровоградської районної державної адміністрації Алла Поліщук.

Участь у нараді взяли також сільські голови ОТГ, начальник Кропивницького МРВ управління ДСНС в Кіровоградській області Валерій Жилін, заступник начальника управління з питань цивільного захисту Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Сокол, а також керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних органів центральних органів виконавчої влади в районі, районних установ та організацій.

В ході наради розглянуто низку питань, а саме:

1. Про стан виконання протокольних доручень першого заступника голови комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, першого заступника голови обласної державної адміністрації С.Коваленка щодо забезпечення належного рівня реагування на надзвичайні ситуації та вжиття заходів по запобіганню та попередженню їх виникнення на територіях ОТГ.
  2. Про організацію якісного забезпечення прав, свобод і законних інтересів дітей та координацію зусиль у вирішенні питань соціального  захисту  дітей в ОТГ.
  3. Про фінансування закладів первинної ланки медичної допомоги на територіях ОТГ.
  4. Про співпрацю Кіровоградської центральної районної лікарні з новоутвореними громадами у 2018 році.
  5. Підведення підсумків осіннього призову 2017 року та вирішення питань організації та проведення призову у 2018 році на територіях ОТГ.

По завершенню  наради головою районної державної адміністрації було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам відповідних структурних підрозділів. Усі порушені питання взяті на контроль.

Джерело: http://kirrda.kr-admin.gov.ua