За добу на Кіровоградщини вигоріло понад 3,5 га родючої землі

За добу на Кіровоградщини вигоріло понад 3,5 га родючої землі
Протягом доби, що минула, пожежно-рятувальні підрозділи Кіровоградської області 25 разів залучались на гасіння пожеж сухої рослинності та сміття.
Так, у 10 населених пунктах Кропивницького району рятувальниками ліквідовано пожежі сухої трави на відкритих територіях загальною площею 3 га. В Олександрійському районі бійці ДСНС загасили 11 таких пожеж на площі понад 4500 м2, а у Новоукраїнському районі – ще чотири загорання на площі 1400 м2.
Шановні жителі громади! Сільська рада вкотре звертається до вас з проханням  бути  максимально відповідальними у пожежонебезпечний період, коли суха рослинність спалахує від найменшої іскри та пожежа може поширитись на великі території, знищуючи все на своєму шляху.
Служба порятунку закликає вас не випалювати сухостій, минулорічне листя та сміття!
За матеріалами Головного управління  ДСНС в Кіровоградській області