За досвідом до сусідів

18.06.2018

35485183 1643462085709435 6056160692044562432 N

Піщанська об’єднана громада, що у Кременчуцькому районі Полтавщини, ділилась досвідом використання коштів інфраструктурної субвенції із представниками міських, селищних та сільських рад – членів АМУ з Кіровоградщини. Від  Великосеверинівської ОТГ були  присутні начальник відділу бухгалтерського  обліку та звітності головний бухгалтер Наталія Кохан та начальник  фінансово-економічного відділу Інна Коробко.  Захід відбувся в рамках навчального візиту ініціатором і організатором якого стало Кіровоградське РВ АМУ. Вітальна зустріч відбулась у Пішанській гімназії, де проведено капітальні ремонти приміщень, а вже цього року відбувається реалізація проекту за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку «Термомодернізація Піщанської гімназії».
Звертаючись до гостей, заступник Піщанського сільського голови Василь Компанієць наголосив: «Децентралізація, в нашому випадку, дала відчути не тільки відповідальність , а й дала ресурси для виконання усіх повноважень. Сьогодні ми приходимо у свої школи, свої дитячі садочки і самі маємо можливість визначати пріоритети і самі відповідаємо за результат».На конкретних результатах роботи у 2017 році заступник голови ОТГ презентував вже здійснені і поточні проекти. Так, у громаді за минулий рік з’явились нові дитячі майданчики, вуличні тренажери, проведений капітальний ремонт низки приміщень соціальної сфери, закуплена нова техніка для комунального господарства.
З поточним станом реалізації проекту «Реконструкція Піщанського центру культури і дозвілля», що здійснюється за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури члени делегації з Кіровоградщини змогли ознайомитись особисто. Тут, дійсно, відбувається грандіозна реконструкція. Вже завершено ремонт приміщень, де працює апарат громади, добігає до кінця ремонт зали для урочистих події. Паралельно ведуться роботи у приміщеннях, де відбуватимуться гурткові заняття та у головній концертній залі громади.
Також гості мали можливість побачити як облаштували і відремонтували дитячий садок «Ластівка» у Піщаному , будинок культури та школу у Крівушівці, НВК та будинок культур у Гориславці. Неймовірним позитивом і емоціями запам’ятається гостям з Кіровоградщини і відвідання страусиної ферми.