За якої заборгованості за послуги ЖКГ позбавлятимуть субсидії

24.11.2021

Кабінет міністрів України ухвалив нову постанову, згідно з якою громадян країни позбавлятимуть нарахованих субсидій. Причиною відмови у наданні допомоги від держави може стати заборгованість щодо сплати за послуги ЖКГ.

Українці, які не сплатили в повному обсязі за комунальні послуги строком більше трьох місяців, ризикують залишитися без субсидій. Нарахування допомоги від держави на оплату комуналки буде припинено.

Крім того, Кабмін у постанові №848 заборонив призначення житлових субсидій на поточний та наступний період, якщо субсидіант має заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг, сума якої перевищує двадцять неоподатковуваних мінімумів, термін позовної давності якої не закінчився на момент подання заяви про нарахування субсидії. Якщо Мінсоцполітики не забезпечило фінансування громадян, які мають заборгованість, “нарахована виконавцем комунальної послуги з посиланням на рішення суду щодо норм споживання природного газу побутовими споживачами у разі відсутності лічильників газу та у зв’язку з приведенням обсягів використаного природного газу побутовими споживачами відповідно до стандартних умов “, то таких субсидіантів також позбавлять допомоги на оплату послуг ЖКГ.

Джерело: today.ua