Західний кукурудзяний жук – реальна небезпека для кукурудзи

25.08.2020

У зв’язку із виявленням та ідентифікацією карантинного організму, з метою його локалізації та ліквідації та на підставі подання Головного державного фітосанітарного інспектора Кіровоградської області розпорядженням голови Кіровоградської ОДА та розпорядженням голови Гайворонської РДА запроваджено карантинний режим по західному кукурудзяному жуку. Визначені межі карантинної зони в Добровеличківському районі – с. Піщаний Брід, ТОВ «Нива-Н» (площа 145,08 га), в Гайворонському районі – с. Таужне, АФ ТОВ «Воля» (площа 100 га,) та с. Берестяги, СТОВ «Деметра» (площа 136 га ). Території обох районів визначено межами регульованої зони. Водночас затверджено заходи з локалізації та ліквідації карантинного організму. Детальніше про небезпечного шкідника кукурудзи читайте  за цим посиланням.

У випадку виявлення на своїх посівах кукурудзи описаного шкідника або для отримання детальної інформації щодо нього звертайтесь до управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області за адресою: м. Кропивницький, вул. Тараса Карпи, 84, кабінети 303–304 чи за телефоном (0522) 32 12 97. Або ж звертайтеся до найближчого державного фітосанітарного інспектора. З текстами розпоряджень можна ознайомитися за цим посиланням.

Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області