Закликаємо дотримуватися протиепідемічних заходів

29.07.2020

З 20 по 27 липня фахівці Держпродспоживслужби в Кіровоградській області спільно з представниками Національної поліції провели 1 000 моніторингових обстежень об’єктів. Недотримання профілактичних та протиепідемічних заходів, визначених постановами Головного державного санітарного лікаря України, були виявлені на 275. У більшості випадків це заклади непродовольчої та продовольчої  торгівлі, громадського харчування, перукарні, транспорт.  Порушення, які фахівці виявляють в закладах, найчастіше стосуються недотримання дистанції між відвідувачами (в тому числі в закладах громадського харчування), працівники й відвідувачі без захисних масок, відсутність дезінфікуючих засобів  тощо. Виконавчий комітет Великосеверинівської сільської ради в черговий раз звертає увагу суб’єктів підприємницької діяльності та населення ОТГ щодо необхідності безумовного і  обов’язкового дотримання протиепідемічних заходів у закладах торгівлі, громадського харчування та під час перевезення пасажирів громадським транспортом.

Інформаційні матеріали:

Тимчасові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів при роботі закладів громадського харчування на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)

Тимчасові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів при наданні послуг з перевезення пасажирів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)

Тимчасові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів при торгівлі продовольчими і непродовольчими товарами на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)

Дотримуйтесь всіх рекомендацій! Бережіть себе та своїх близьких!