Закон №466: для платників ПДВ встановлено єдиний звітний період – місяць

17.08.2020

Головне управління ДПС у Кіровоградській області звертає увагу платників ПДВ, що відповідно до змін, які внесенні до Податкового кодексу України Законом від 16 січня 2020 року №466 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» введено єдиний звітний період (місяць) для всіх категорій платників податку на додану вартість. Квартальний звітний період скасовується. Таким чином, останнім звітним періодом для платників податку, які подавали звітність з ПДВ щоквартально, буде другий квартал 2020 року. Починаючи з липня 2020 року всі без виключення платники податку, в тому числі і ті, що перебувають на спрощеній системі оподаткування, мають подавати податкову декларацію щомісячно.

При цьому від’ємне значення різниці між податковими зобов’язаннями та податковим кредитом, обчислене платниками податку в податкових деклараціях з ПДВ за другий квартал 2020 року, переноситься до декларації за липень 2020 року.

Джерело: https://kr.tax.gov.ua/

Головне управління ДПС у Кіровоградській області