Залишок субсидії громадяни можуть витратити на оплату комуналки за інший місяць

Subsydiyi

Субсидіанти зможуть використати залишок субсидії під час оплати за комунальні послуги. Про це повідомляє прес-служба Міністерства соціальної політики. Українці мають право платити менше за комуналку рівно на суму невикористаної субсидії. Якщо домогосподарство економило або отримало субсидію “заднім числом”, то люди мають право вимагати зменшену суму в платіжках за лютий на суму невикористаної житлової субсидії. Якщо на рахунках знову виявиться залишок – ним можна буде скористатися і в квітні. У Мінсоцполітики наводять приклад такого розрахунку за комуналку із наявним залишком субсидії: “Станом на березень в особистому кабінеті субсидіанта висвічується невикористана субсидія на суму 1500 грн. Домогосподарство спожило у лютому газу на суму 1000 грн. Таке домогосподарство має право вимагати перерахунку платіжки за лютий, де згідно із законом має стояти сума до сплати “нуль”. Решту 500 грн переходить на квітень, і якщо сім’я спожила у березні газу на 1000 грн, їй у квітні залишається доплатити лише 500 грн”.

Якщо субсидіанти отримали залишок субсидії у готівковій формі, то ці кошти вони можуть використовувати на власний розсуд.

Джерело:https://ua.112.ua