Запрацювала мобільна бригада для допомоги постраждалим від домашнього насильства

27.06.2019

Відповідно до розпорядження сільського голови від 01.04.2019 року № 43-од на території Великосеверинівської об`єднаної територіальної громади запрацювала мобільна бригада соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього насильства або за ознакою статі. Координатором цієї роботи визначено керуючого справами виконавчого комітету, начальника загального відділу Ольгу Губську.
Робота із запобігання та протидії домашньому насильству націлена на чіткий результат – суспільство має бути вільним від насильства, постраждалі особи – мати доступ до якісних послуг, а кривдники – нести відповідальність. Так, головними завданнями мобільної бригади є реагування та надання соціально психологічної допомоги постраждалим особам, які потребують термінової допомоги, інформування постраждалих щодо послуг, які вони можуть отримати для подолання наслідків насильства, та надавачів таких послуг, роз’яснення постраждалим особам їх прав, визначених законом, можливостей отримання допомоги від суб’єктів та доцільності її отримання тощо. Керівник мобільної бригади – начальник Служби у справах дітей та соціального захисту населення Юлія Хайнацька (контактний телефон (099)9492257). Місце знаходження мобільної бригади – Служба у справах дітей та соціального захисту населення Великосеверинівської сільської ради (кабінет №2) вул. Миру, 1 с. Велика Северинка, Кропивницький район.
Звертаємо увагу, що допомога надається безкоштовно та конфіденційно.

Служба у справах дітей та соціального захисту населення Великосеверинівської ОТГ