Запрошення на святкування Дня Перемоги!

перемога

Шановні жителі Великосеверинівської об’єднаної територіальної громади! Запрошуємо вас на святкові заходи до Дня пам’яті та примирення, Дня Перемоги у Другій світовій війні!

08 травня 2019 року відбудуться урочистий меморіальний захід із вшанування  пам’яті загиблих у Другій світовій війні  та в зоні АТО на Сході України,  змагання з футболу на призи кубка «Героїв земляків» Тарана Г.О., Литвинова М.Ю., Говорова Ф.І..

Місце проведення: с. Велика Северинка, Комунальний заклад «Великосеверинівська ЗШ  І-ІІІ ступенів, Позашкільний центр», початок о 10.00.

09 травня 2019 року відбудуться урочисті заходи з відзначення Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом  у Другій світовій війні та 75-ї річниці вигнання нацистів з України, покладання квітів, концертно-тематичні  програми за участю самодіяльних колективів  громади.

Місце проведення: с. Велика Северинка, с. Оситняжка, с.Підгайці, с.Лозуватка (біля обелісків та пам’ятників воїнам-визволителям), початок о 10.00.

Ми святкуємо Перемогу. Водночас, в цей день разом з усім світом сумуємо за мільйонами життів, які були втрачені в боях, на окупованих територіях, в концтаборах. Ми віддаємо шану жертвам війни, усім, хто боровся за звільнення Вітчизни та усього світу від фашистських загарбників

Виконавчий комітет сільської ради