Запрошує Фестиваль народної творчості “ЧУТА-ФЕСТ”

16.07.2018

чута фест

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ВЕЛИКОСЕВЕРИНІВСЬКОЇ ОБ`ЄДНАНОЇ  ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

З нагоди відзначення  27-річниці незалежності України в с. Цибулеве Знам`янського району на території  зеленої садиби-музею під відкритим небом «Гайдамацька Січ» відбудеться Фестиваль народної творчості «ЧУТА-ФЕСТ».

До участі у Фестивалі  запрошуються  аматорські колективи, виконавці авторської пісні, поети-аматори, майстри народних промислів, художники, пасічники, майстри приготування традиційних національних страв. Відкриття Фестивалю 18 серпня об 11.00. У програмі свята: виступи аматорських колективів області, виконавців авторської пісні, виставка – ярмарка робіт  майстрів декоративно – ужиткового та образотворчого мистецтва, майстер класи з різних видів творчості,  частування національними стравами, ігрова програма «Козацькі розваги», дитячі атракціони, дискотека.

Якщо Ви бажаєте прийняти  участь  у Фестивалі, просимо звернутися  до 01 серпня 2018 року  у  відділ організаційної роботи (сільська рада каб.№2) або за телефоном 31-21-22.