Запрошують на програму “Молодь змінить Україну 2020”

06.10.2020

Благодійний фонд родини Богдана Гаврилишина розпочинає відбір  на програму «Молодь змінить Україну – 2020», яка створена для молодих, патріотичних, відповідальних українців, які пов’язують своє майбутнє із Україною, прагнуть позитивних змін, потребують додаткових знань та досвіду.

Учасниками програми може стати молодь віком від 20 до 35 років.

Програма «Молодь змінить Україну – 2020» складається із трьох етапів:

І етап (жовтень-листопад 2020) – онлайн-школи локального розвитку для учасників та учасниць із 9 областей: Львівська, Рівненська, Закарпатська, Хмельницька, Миколаївська, Кіровоградська, Сумська, Херсонська та Луганська.

Цей етап передбачає 6-тижневе онлайн-навчання з 19.10 до 30.11 двічі на тиждень (понеділок та четвер з 19:00 до 20:30). Навчання поєднує лекторії, практичні кейси, індивідуальну роботу над проектами та створене таким чином, щоб допомогти учасникам підготувати та в найкоротші терміни втілити власні проекти місцевого розвитку, базуючись на отриманому масиві сучасних актуальних знань.

II етап (грудень 2020 – лютий 2021) – реалізація проектів місцевого розвитку.

Зосереджений на реалізації проектів місцевого розвитку, які були розроблені учасниками та учасницями із застосуванням знань, отриманих на навчальних модулях.

III етап (квітень-червень 2021) – навчальні поїздки до однієї із шести країн Європи: Швеції, Швейцарії, Австрії, Польщі, Німеччини та Норвегії.

Автори найбільш успішних проектів матимуть можливість отримати малий грант для реалізації своєї ідеї або взяти участь у навчальній поїздці до однієї з країн, що відповідають критеріям, які напрацьовані Богданом Гаврилишиним.

Реєстрація триває до 23:00 год 10 жовтня за посиланням: https://bit.ly/2EScBnw

Сайт програми: mzu.bhfamily.org

Контакти: Менеджер з комунікацій Фонду родини Богдана Гаврилишина  Маріанна Єлейко – моб.: +380506701510