Засідання обласного відділення асоціації міст України

07.11.2017

Сільський голова  Сергій Левченко прийняв участь  у звітній конференції  обласної організації Асоціації міст України, яка відбулася сьогодні у міськраді Кропивницького. Серед учасників заходу  очільники міст  та об’єднаних громад Кіровоградської області. В ході конференції було переобрано голову обласної організації АМУ.  Відтак, шляхом голосування,  новим очільником обрали міського голову Кропивницького Андрія Райковича. До цього вищезазначену посаду займав міський голова Олександрії Степан Цапюк. “Я очолив обласну організацію раніше тільки тому, що Андрій Павлович тоді ще відмовився, пояснивши, що ще не готовий, бо тільки зайняв на той час посаду міського голови Кропивницького і тільки входив у курс справи. Однак так установлено, що обласну організацію повинен очолювати мер обласного центру. Тому час вже настав і сьогодні я пропоную передати обов’язки Андрію Павловичу Райковичу”, – прокоментував Цапюк.

Крім того, під час конференції обрали членів правління обласної організації та  затвердили склад профільних комісій.

Джерело: gre4ka.info