Завершився ремонт приміщення поліцейської станції

30.10.2019

Завершився ремонт приміщення для майбутньої поліцейської станції. Нагадаємо, що одним із кроків на шляху до поглиблення взаємодії поліції та об’єднаних територіальних громад став  проект  «Поліцейський офіцер громади». Мета проекту – тісна взаємодія поліцейського з ОТГ та орієнтація на її потреби. Він спрямований на надання професійних поліцейських послуг у селах, реагування на вчинені правопорушення, забезпечення безпечного середовища в громаді. Великосеверинівська громада одна із перших в області виявила бажання залучитися до цього проекту. І це цілком зрозуміло. Забезпечення ОТГ дільничним офіцером стане запорукою задоволення безпекових потреб усіх категорій населення  та ефективне вирішення проблем громади. Одним із критеріїв реалізації  цього проекту є створення громадою належних умов для поліцейського офіцера. З цією метою  в адміністративній будівлі Оситнязького старостинського  округу був проведений ремонт приміщення, де буде працювати дільничний офіцер. Сподіваємося, що створені умови праці сприятимуть ефективній роботі заради створення безпечного середовища.