Здорові немовлята!

20.04.2021

Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» розпочав національний збір коштів на неонатальне обладнання у дитячі лікарні України!

Новонароджені діти потребують особливого догляду та безпеки. Саме від того, як ми забезпечимо своєчасну діагностику передчасно народженим дітям або дітям з різними патологіями та вадами, залежить, яким буде здоров’я населення нашої країни.
На даний момент найбільш актуальною проблемою є придбання обладнання для проведення лікувальної гіпотермії та постійного нейромоніторингу діток, які народилися у стані асфіксії, апарати ШВЛ, в тому числі для високочастотної вентиляції, інкубатори з функцією сервоконтролю, реанімаційні столики, відсмоктувачі, лампи фототерапії, інфузомати, поліфункціональні монітори, пульсоксиметри, лабораторно-діагностичне обладнання, транспортні реанімобілі належно обладнані (інкубатор, апарат ШВЛ, моніторуюча система, інфузомати), завдяки чому можливо підтримувати життєві функції пацієнта та проводити постійний моніторинг упродовж усього періоду транспортування.

Збір коштів на закупівлю такого обладнання організовується по всій країні в рамках 16-ї Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» під гаслом «Здорові немовлята » з 1 квітня по 30 вересня 2021 року .

За даними медичної статистики, біля 10 % діток не можуть самостійно розпочати якісне життя після народження та потребують медичної допомоги, яка є надзвичайно високовартісною. Найбільш уразливою ланкою пацієнтів є дітки, які народилися передчасно – раніше 37 тижнів внутрішньоутробного розвитку, діти з гіпоксичним пошкодженням головного мозку та діти з уродженими вадами розвитку.
В Україні частота народження таких діток в останні роки складає біля 5,8 %, але до віку 1 року доживають лише 80 % дітей з масою тіла менше 1500 г та 40 % дітей з масою тіла менше 1000 г, що значно нижче порівняно з відповідними показниками у більшості країн Європи. Від 2 до 4 % діток від загальної кількості доношених новонароджених потребують проведення реанімаційних заходів вже у пологовій залі, а у подальшому потребують спеціальних умов виходжування та лікування.

Впровадження сучасних пренатальних технологій, професійний розвиток лікарів та медичних сестер, реформування української системи охорони здоров’я значно сприяють покращенню виходжування хворих діток за останні роки. Але, в країні, перед медичним персоналом неонатальних відділень постійно стоять питання щодо оновлення діючої технічної бази відділень, закупівлі сучасного лікувального та діагностичного обладнання, враховуючи напружену економічну ситуацію, створення умов у лікарнях, які спрямовані на максимальне залучення батьків у виходжування діток.

Завдяки акціям «Серце до Серця» за 15 років існування українці забезпечили сучасним медичним обладнанням дитячі лікарні більше ніж на 50 мільйонів гривень.

Потурбуватись про безпеку та здоров’я малюків, зробивши благодійний внесок – це те найменше, що ми, дорослі, можемо зробити на шляху допомоги дітям.

Благодійний внесок для лікарні вашої області можна зробити онлайн на сайті sercedoserca.com.ua, через Приват 24, через термінал самообслуговування або у відділенні банку за реквізитами:

АТ КБ “ПРИВАТБАНК»
IBAN UA 173052990000026008043604327
ЄДРПОУ 34354227
ВБФ «Серце до серця»
Призначення платежу:
Благодійний внесок на закупівлю медичного обладнання для __ області.
За детальною інформацією звертайтесь у центральний офіс ВБФ «Серце до серця» тел.: 098 952 20 09, e-mail: sercekiev@gmail.com

немовлята

немовлята

https://sercedoserca.com.ua/zdorovi-nemovlyata