Жителів Кіровоградщини запрошують до обговорення проєкту Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні

17.03.2021

В Україні триває робота над Національною стратегією зі створення безбар’єрного простору. Після презентації напрацювань експертів розпочався етап громадського обговорення проєкту Стратегії. Долучитися запрошують і жителів Кіровоградщини. Про це повідомила начальниця управління регіонального розвитку, містобудування та архітектури ОДА Вікторія Кулікова.
«До розробки документу залучено понад 230 експертів з усієї України. Їхні напрацювання стали основою для проєкту Стратегії. Наразі стартував процес громадського обговорення, до якого може долучитися кожен через онлайн-платформу», – зазначила Вікторія Кулікова.
За її словами, мета цього етапу – доопрацювати документ, зробити його максимально дієвим та ефективним, таким, що відповідає запиту суспільства та враховує пропозиції всіх зацікавлених сторін.
Ознайомитися з проєктом Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору можна на сайті Мінрегіону за посиланням https://bit.ly/2OajTI1.
Пропозиції та зауваження приймаються до 24 березня 2021 року:
• через онлайн-форму https://cutt.ly/vzncCfo
• на електронну пошту: filonychkv@minregion.gov.ua
• листом на адресу 01601, м. Київ, вул. Велика Житомирська, 9, Директорат просторового планування територій та архітектури, Міністерство розвитку громад та територій України.
Також в рамках громадських обговорень Нацстратегії відбудеться низка публічних онлайн зустрічей, які будуть доступні до перегляду для всіх бажаючих.
Прес служба Кіровоградської ОДА