Кіровоградська торгово-промислова палата 19 серпня проводить Фестиваль бджолярів «KROPhoney fest». В рамках фестивалю запрошують жителів області на медовий ярмарок, що відбудеться на майданчику КРТПП (м. Кропивницький, вул. Преображенська, 79-А), а усіх бажаючих пасічників будуть раді привітати на спеціалізованій конференції «Перспективи розвитку бджільництва в Кіровоградській області». Заявка на участь
https://form.jotform.com/202012638122339.
Фестиваль проводиться у співпраці КРТПП, Кіровоградської ОДА, Міської ради міста Кропивницького, ініціативи Європейського Союзу “EU4Business” та Європейського банку реконструкції та розвитку.
Безпека учасників і відвідувачів – понад усе! Тому вже розробили чіткі правила, відповідно рекомендацій МОЗ, за якими будуть проходити заходи.
![На изображении может находиться: текст](https://scontent.fhrk5-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/116339902_637664113518810_7972018349734452731_n.png?_nc_cat=102&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=YjduE8pqJb0AX8su2mE&_nc_ht=scontent.fhrk5-2.fna&oh=15827789b0eed9dc91a805c494567972&oe=5F45DB4E)