Жителям Кіровоградщини пропонують безоплатні оральні тести на ВІЛ

25.01.2024

Кропивничанам та жителям області пропонують безоплатно отримати оральний тест на ВІЛ. Про це пише “Гречка”

Такі тести легкі у використанні та дозволяють швидко отримати результат. Як повідомила PR-менеджерка БО «100 відсотків життя. Кропивницький» Вікторія Семененко, оральний тест входить у склад сейф-боксу. Його можна замовити безоплатно завдяки проєкту HealthLink “Прискорення зусиль з протидії ВІЛ/СНІДу в Україні”, який реалізується завдяки фінансовій підтримці USAID.

У наборі є також інструкція з використання, засоби контрацепції.

Як отримати сейф-бокс
Отримати сейф-бокс можна за адресою: БО «100 відсотків життя. Кропивницький», вул. Преображенська, 2, поверх 6, каб. 614 (попередньо, зателефонувавши 067 00 55 303).
Також за вказаним номером телефону ви можете замовити тест Новою поштою (доставку сплачує замовник).
Якщо тест показав ВІЛ-позитивний результат, необхідно зробити додаткові обстеження, щоб підтвердити діагноз. ВІЛ — це хронічне захворювання. Є доступні ліки, які дозволяють людині з ВІЛ жити на 100%.

Якщо результат позитивний, варто звернутися до БО «100 відсотків життя. Кропивницький» за подальшою консультацією (тел.: 067 00 55 303, Катерина).

“Будьте свідомі до свого здоров’я та близьких людей”, – закликають в організації.

Довідково: Оральний (слинний) тест на ВІЛ виявляє антитіла, вироблені імунною системою у відповідь на ВІЛ-інфекцію, так само, як і стандартний тест на антитіла в крові. Цей тест не потребує використання крові для проведення аналізу. Він простий у використанні, тому зробити можна самостійно.

Джерело