Зміни в призначенні субсидії з травня 2019

17.04.2019

Щороку у травні відбувається процес перепризначення субсидій на житлово – комунальні послуги на новий опалювальний (неопалювальний) період. Жителям громади  потрібно буде оновити заяву та декларацію про доходи. Готівкову субсидію на житлово-комунальні послуги буде призначено тим сім’ям, в яких станом на травень-червень не буде заборгованості за комунальні послуги. Пенсіонери отримуватимуть допомогу готівкою по місцю виплати пенсії, а всі інші отримувачі субсидій –  через Ощадбанк. Сім’ї, які станом на травень-червень матимуть борги  по оплаті за комунальні послуги, будуть переведені на безготівкову монетизацію.

Субсидію на літні місяці 2019 року розраховуватимуть спеціалісти управління на основі доходів громадян, отриманих у 3-4 кварталах 2018 року. На опалювальний сезон 2019-2020 рр. – на основі доходів за 1-2 квартал 2019 року. В травні 2019 року необхідно  повторно звернутись  із  заявою та декларацією про доходи   до  уповноваженої  особи сільської ради.

В першу чергу необхідно звернутись таким громадянам:

– орендарям житла;

-внутрішньо переміщеним особам;

– тим сім’ям, яким субсидію було призначено не на всіх зареєстрованих, а на фактично проживаючих в помешканні осіб;
–  сім’ям, де є непрацюючі особи працездатного віку, в яких  відсутні доходи, або вони менші мінімальної заробітної плати;
–  сім’ям, в яких відбулися зміни у складі сім’ї протягом останнього року.

Служба у справах дітей та соціального захисту населення