Знам’янська бальнеологічна лікарня запрошує військовослужбовців області на безкоштовну реабілітацію

13.10.2023

Комунальне підприємство «Знам’янська обласна бальнеологічна лікарня» Кіровоградської обласної ради запрошує на безкоштовну реабілітацію військовослужбовців регіону. Про це повідомив в. о. директора закладу, депутат обласної ради Андрій Табачук.
Пройти безкоштовну реабілітацію мають можливість ті військовослужбовці області, які:
– мають групу інвалідності (1,2 та 3 групи) внаслідок війни, які звільнені з військової служби за станом здоров’я, в тому числі, які пересуваються на кріслах колісних;
– звільнені з військової служби під час воєнного стану за станом здоров’я на підставі висновку ВЛК про непридатність до військової служби з виключенням з військового обліку (які не мають групу інвалідності).
«Ми забезпечимо на базі санаторію проходження високоефективної реабілітації. Висококваліфіковані фахівці зроблять все для вашого фізичного і емоційного відновлення», – наголосив Андрій Табачук.
За довідками звертайтесь в Управління соціального захисту населення за місцем проживання або телефонуйте за номером (067) 520 46 06.