Знову на відкритих територіях горить суха трава та сміття

Шановні жителі Кіровоградщини!
Знову на відкритих територіях горить суха трава та сміття.
Відтак пожежно-рятувальні підрозділи Кіровоградської області все частіше залучаються до ліквідації пожеж в екосистемах. Кількість таких пожеж постійно зростає. Шкода від самовільного й неконтрольованого спалювання рослинних залишків різностороння й таїть у собі велику небезпеку. Невинні, на перший погляд, спалювання можуть призвести до масштабних пожеж, загрожувати знищенням житлових будівель та життю людей.
Як свідчить практика, основними причинами виникнення загорань є необережне поводження з вогнем самими мешканцями області, а спалювання стерні та пожнивних залишків у більшості випадків здійснюється самими власниками або користувачами земельних ділянок.
Служба порятунку Кіровоградщини пропонує громадянам забути практику знищення усього живого разом із зеленим фондом нашої країни та дотримуватись простих правил:
– допомагайте рятувальникам – не підкидайте їм роботи у вигляді гасіння наслідків неконтрольованих спалювань сухої рослинності та сміття;
– повідомляйте про паліїв і за можливості проводьте превентивні бесіди з іншими громадянами, які нехтують попередженнями.
Будьте справжніми патріотами своєї країни і пам’ятайте, що зараз будь-яка дія або наближає, або віддаляє нашу спільну перемогу.
Головне управління ДСНС України у Кіровоградській області