«Золотий» ювілей бібліотеки

01.02.2018

Сьогодні, в перший день  лютого, Підгайцівська бібліотека відзначає 50 років від дня її заснування. У далекому 1968  році у кімнаті на другому поверсі гуртожитку, що  на вулиці Говорова, було відкрито сільську книгозбірню, яку очолила Мігель Валентина  Миколаївна   та понад 48 років пропрацювала беззмінним її бібліотекарем.  Своїм ентузіазмом, любов’ю до друкованого слова вона виховала не одне покоління  людей. Згодом бібліотеку розмістили в приміщенні сільського клубу. Озираючись назад, з впевненістю можна сказати, що для більшості жителів  села бібліотека була, є і буде вікном у світ, де вони вчилися, читали, думали, змінювали своє життя… Приходили  до бібліотеки цілими родинами,  а сьогодні ходять до неї по книги онуки  перших читачів. Назвати їх  усіх дуже  важко, але  самим першим  відвідувачем книжкового храму  була Герасименко Дарія Кузьмівна, вчителька  молодших класів Підгайцівської початкової школи.

З 2016 року наслідує свою старшу колегу по роботі Мелющенко Наталія Олександрівна. Минає час, змінюється й бібліотека. Сьогодні вона вже не та, якою була колись. Бібліотека не боїться змін, вона впевнена в своєму праві на існування  і в ХХІ столітті та  залишається  місцем проведення вільного часу в спілкуванні з літературою, культурою і мистецтвом, з можливістю доступу до найсучасніших інформаційних технологій.

Тож шановні жителі села Підгайці, бібліотекарі і читачі! Щиро вітаємо вас з нагоди 50-річчя заснування  сільської бібліотеки! Бажаємо бібліотеці нових вартісних надходжень, небайдужих і вдячних читачів,  цікавих зустрічей і успішного втілення творчих проектів! Валентині Миколаївні та Наталії Олександрівні  – міцного здоров”я, оптимізму, достойного матеріального забезпечення та задоволення від улюбленої справи! Нехай людська шана буде подякою вам за плідну працю, чуйність, уміння творити добро. А читачам – завжди знаходити те, що шукають!

    З  повагою,   сільський  голова Сергій Левченко, виконавчий комітет сільської ради та депутатський корпус