Зустріч-тренінг для молодіжних рад Кіровоградщини

10.04.2024

Молодіжна рада “Мрій Дій” Великосеверинівської сільської ради взяла участь у менторській зустрічі-тренінгу для молодіжних рад Кіровоградщини.
Зустріч відбулась у громадському офісі ОВА за участі заступниці начальника Кіровоградської ОВА Катерини Колтунової, начальника управління молоді та спорту ОВА Андрія Щетини, регіонального координатора Всеукраїнської програми ментального здоров’я Олександра Кришка, психологині Головного управління ДСНС у Кіровоградській області Євгенії Погрібної та голови молодіжної ради Кіровоградщини Вікторії Поліщук.
Учасники спілкувалися та задавали питання на тему популяризації підтримки ментального здоров’я серед молоді, а також про надання першої психологічної допомоги в умовах війни.
Щиро дякуємо  за активну життєву позицію членам Молодіжної ради “Мрій -Дій” Соф’ї Халецькій, Софії Сіренко, Євгенії Голуб’євій, Софії Коломієць, Катерині Худько, Анастасії Кодемі, Андрію Горденку, Андрію Кичуку.
За матеріалами сторінки Фейсбук “Молодіжна рада Великосеверинівської сільської ради”