Зустріч з красивими та розумними чотирилапими помічниками поліції

19.06.2023

Сьогодні під час заходу “Кінологічна служба на варті безпеки громадян” початківці Великосеверинівського ліцею отримали масу позитивних емоцій від зустрічі з красивими та розумними чотирилапими помічниками поліції. Діти дізналися більше про те, що Кінологічний центр поліції області налічує 17 собак таких порід як німецька та бельгійська вівчарки, лабрадор, ротвейлер, чорний тер’єр. Вони працюють за напрямами розшуку, а також пошуку вибухівки, зброї та наркотиків.
Для ефективної роботи кінологи постійно тренують собак, покращуючи взаємодію поліцейських та їх підопічних. А сьогодні діти з захопленням спостерігали за окремими елементами робота симпатичних та слухняних собачок. Дякуємо за організацію цікавої зустрічі поліцейському офіцеру громади Тимуру  Сатибаєву  та всім кінологам.
Вікторія Чумаченко, Великосеверинівський ліцей