Звернення сільського голови Сергія Левченка

01.06.2022

Шановні жителі Великосеверинівської громади! Щороку 1 червня світ відзначає День захисту дітей. Цьогоріч це свято має особливе значення, бо сьогодні наші діти залишаються без батьків, даху над головою, права на освіту, проходять жахливі випробування війною…
Дорогі діти! Щиро вітаю вас зі святом! Бажаю, щоб ви виросли і жили у своїй вільній, незалежній Україні! Щоб над вами було мирне небо! Щоб ви були щасливими дітьми!
Закликаю усіх дорослих, хто завжди поруч з дітьми – батьків, вчителів, вихователів, соцільних працівників віддати дітям всю свою ласку й тепло, зігріти любов’ю кожне дитяче серце, аби вони відчували себе у безпеці, об’єднати зусилля заради майбутнього, заради здійснення найзаповітніших дитячих мрій! З Днем захисту дітей! Дякуємо нашим Захисникам! Все буде Україна!
З повгою, щиро Сергій Левченко, сільський голова